Capezio

Salvator Kapezio gimė 1871 Balandžio 13 dieną, Muro Lucano miestelyje, Italijoje. 1887 metais būdamas septiniolikos jis atidarė parduotuvę  Niujorke, šalia senojo Metropolotan operos teatro. Užrašas virš parduotuvės bylojo: "Teatro ir istorinės avalynės batsiuvys".

Jis pradėjo verslą taisydamas batus teatralams. Tačiau nuo dienos, kai jis pagamino kritiniu atveju reikalingus batus, Salvatoras greitai tapo žinomas ne kaip paprastas batų remonto meistras, o nuostabus batsiuvys.

Parduotuvė tapo šokėjų susiburimo vieta. Viena iš ten besilankančių, Andželina  Pasone, vėliau tapo jo žmona.

Jo populiarumas sparčiai didėjo. Žinia apie Kapezio gaminamus batelius apskriejo pasaulį. Tačiau turbūt didžiausią įtaką jo populiarumui turėjo Ana Pavlova, kuri įsigijo jo gamintus puantus pirmojo gastrolių turo Amerikoje metu 1910 metais.

Šiandien ši kompanija yra viena žinomiausių pasaulyje. Dabar verslui vadovauja trečia ir ketvirta šeimos kartos.

International

"International Dance Shoes Ltd" yra ambicinga, šeimyninio verslo organizacija pasišventusi suteikti tobulumą šokių pramonėje.

Jau nuo 1978 metų ši kompanija žingsnis po žingsnio ėjo savo tikslo link - būti pagrindine Lotynų Amerikos bei Standartinių šokių avalynių gamintoja, tokiu būdu tapdama pirmu pasirinkimu daugumai šių dienų elitinių šokėjų profesionalų.

"International Dance Shoes" yra gerai žinoma ne tik gimtojoje Jungtinėje Karalystėje, bet ir už jos ribų. Jie turi savo distributorius visuose kontinentuose: Amerikoje, Europoje, Kanadoje, Singapure, Australijoje, Japonijoje.

Ši kompanija nuolatos siekia, kad avalynė būtu aukščiausios kokybės. Visi jų gaminami modeliai yra baigiami rankų darbu. Jų tikslas yra aprūpinti savo klientus maksimaliai elegantiška ir patogia  šokių avalyne.

Dansport

2002 metais "International Dance Shoes Ltd" pradėjo naują verslo atšaką, kurią pavadino "Dansport". Ji buvo sukurta tam, kad galėtu savo klientams pasiųlyti mažesnę šokių avalynės kainą, tuo pat metu išlaikant aukštą jos kokybę.

"Dansport" suteikia galimybę šokių klubams pritraukti naujų šokėjų, kurie pirmą porą batelių gali įsigyti už patraulią kainą. Šis prekės ženklas gana sparčiai įgijo gerą reputaciją šokėjų mėgėjų tarpe.

Ainos studija
Dancelife

"Dancelife" gyvuoja jau tris dešimtmečius. Tai yra olandų  kompanija, kuri prekiauja šokių avalyne, šokių CD bei DVD.

Tai kompanija, kuri yra pirmoji numatant šokėjų poreikius, taigi sukūrė batelius visiškai naujos koncepcijos, kurie sumažina nepatogumus šokant, tuo pat metu suteikdami minkštesnę atatranką į parketą. Pagrindinis šios avalynės tikslas yra sumažinti krūvį tenkantį sąnariams.

"Dancelife" CD ir DVD plokštelės yra vienos perkamiausių Europoje. Kiekviena plokštelė yra kuriama atsižvelgiant į tai, kad ji būtu pagalbininkas mokantis šokti.

Per paskutiniuosius keleta metų "Dancelife" tapo vienu iš lyderiaujančių prekių ženklų šokėjų megėjų ir pofesionalų pasaulyje.

Ritico

"OmaKing" ir "HipHop" poduktus - sandalus, šlepetes, gimnastikos balelius ir vispadžius - gamina "Ritico Ltd", kuri yra įsikūrusi pietinėje Estijoje, netoli Voru miestelio. Šis šeimyninis batsiuvių verslas gyvuoja jau nuo 1927 metų.

Dabartiniame fabrike, kuris buvo įkurtas 1998, yra naudojamos tik palankios aplinkai technologijos. Taip pat podukcijai naudojamos kiek įmanoma naturalesnės medžiagos. Visi produktai yra gaminami taip, kad suteiktu vartotojams kuo didesnį komfortą.

Didelė dalis produkcijos yra eksportuojama į kitas Baltijos valstijas, Suomiją ir kitas Europos valstybes.

Supadance

Jau daugiau kaip penki dešimtmečiai "Supadance" krypingai dirba kurdami geriausią šokių avalynę. Jų fabrikas yra Londone. Jų amatininkų sukurtą avalynę testuoja žinomi pasaulinio lygio šokėjai. 

Remdamiesi šeimos patirtimi versle bei pasitelkdami pasaulyje žinomų profesionalų šokėjų žinias jie sukūrė batelių asortimentą, kuris leidžia visų gebėjimų šokėjams parodyti savo maksimalų pajėgumą šokių aikštelėje. "Supadance" avalynė tiks įvairiems šokių stiliams: Standartiniams, Lotynų Amerikos šokiams, Salsai ar Argentinietiškam tango.

 

Dance Distribution
http://www.dance-distribution.com
Dance Sport International

DSI - DanceSprot International Ltd., anksčiau žinoma, kaip Hearn & Spencer Ltd. buvo įkurta 1982 metais. Kompanijos įkurėjai, Geoffrey Hearn ir Peggy Spencer MBE, šokių studiją dienos metu naudodavo kaip prekybos salę, kuri kiekvieną vakarą vėl virsdavo į šokiams skirtą vietą.

Geoffrey Hearn turėjo ir kitą mėgiamą užsiėmimą. Būdamas kvalifikuotu mokytoju - egzaminatoriumi, remdamasis savo šokių technikos žiniomis, kiekvieną mėnesi jis paruošdavo  naujų varijacijų, kurias išsiųsdavo treneriams į įvairias pasaulio šalis. Paskutinis šio 24 puslapių žurnalas pavadinimu "Choreografas", gyvaves 25 metus, buvo išleistas 2008 metais.

Kiek vėliau įmonėje pradėjo dirbi  Malcolm Hearn, kuris labai išplėtė CD ir DVD produkcijos pasiūlą ir Keith Hoyle, kuri kompanijos prekių asortimentą papildė šokių avalyne.

1997 metais Geoffrey ir Peggy  verslą pardavė  Malcolm and Keith, kurie tapo biznio partneriais.   Geoffrey vis dar dirba kompanijoje, kaip konsultantas.

2005 metais Keith pasitraukus iš verslo, jos dalį akcijų įsigijo Gerald Schwanzer, kuris buvo generalinis pardavimų direktorius nuo 2001 metų.

DSI per savo gyvavimo metus  tapo viena populiariausiu kompanijų šokių pasaulyje. Šiai dienai jie turi didelę pasiūlą audinių, kristalų, avalynės, juvelyrinių dirbinių, kostiumų suaugusiems ir vaikams pasirodymams bei repeticijoms, CD ir DVD, knygų.

Comair
Sansha
BalticDance

BALTICDANCE

Intermezzo

Firma "Malltex, S.A" , kuri anksčiau vadinosi Fransisko Verdera, užsiima trikotažo gamyba jau nuo 1927 metų.

Nuo pat pradžios ši firma specializuojasi kojinių ir pėdkelnių gamyba moterims bei vaikams , apimant ir klasikinį, ir šiuolaikinį stilius.

Vėliau  jei papildė savo gamybos asortimentą gaminiais skirtais šokėjams bei sportininkams. Šiai dienai "Maltex, S.A." gali pasiūlyti gausybę produktų skirtų šioms dviems srytims.

Kojinės bei pedkelnės  turinčios "Peter Pan" prekinį ženklą skirtos buičiai, taip pat ir  "Intermezzo" linijos prekinis ženklas skirtas šokio, aerobikos, čiuožimo, gimnastikos atstovams yra gerai žinomas ir gimtojoje Ispanijoje ir už jos ribų.

Bloch
Katz
Visos teisės saugomos. UAB Mano valsasDizainas: akmila
Programavimas: i-sistemos