"Intermezzo" atstovo apsilankymas "Mano Valso" parduotuvėje.

Džiaugiamės

Džiaugiamės "Intermezzo" gamintojo Joan`o apsilankymu mūsų parduotuvėje, kuris pristatė naują kolekciją 2014-iems metams.

Kolekcijos naujienų ieškokite mūsų tinklapyje.

Straipsnis "Vakarų eksprese", 2010 m. vasario 03 d.

 

Malonumo šokti laisvalaikiu žmonės nenori atsisakyti net užklupus sunkumams, o po televizijos šokių šou tai ypač jaučiama, - atkreipia dėmesį šokių reikmenų parduotuvės "Mano valsas" savininkė Lina Zinčiukaitė.

Apie mus

 "MV" savininkė Lina Zinčiukaitė

 Klaipėdoje nieko panašaus nebuvo. Kaip radote šią verslo nišą?

    Esu gimusi choreografų šeimoje, šokau nuo šešerių metų ir sportinius, ir liaudies šokius. Baigusi studijas Klaipėdos universitete įgijau sportinių šokių trenerio specialybę.

   Kilus Lietuvoje emigracijos bangai, pakėliau sparnus ir aš. Teko pabūti ir padirbėti ne vienoje užsienio šalyje, net egzotiškoje Japonijoje, kol pagaliau draugų pakviesta nuvykau į Angliją, į Londoną. Ten padirbėjau vienur, kitur, bet nebuvau patenkinta - jaučiau, kad noriu ko nors artimesnio šokiams.

    Netikėtai kartą aptikau laikraštyje skelbimą, kad šokių reikmenų parduotuvė ieško pardavėjo-konsultanto. Konkursą į šią vietą laimėjau. Dirbau ten ketverius metus, o per tą laiką pradėjau kontaktuoti su Lietuvoje likusiais draugais šokėjais, bendradarbiauti su seserimi Aina, drabužių dizainere, kuriančia kostiumus šokėjams. Palaipsniui pradėjo rastis ir plėstis mano klientų ratas.

    Jau tada galvoje kirbėjo mintis grįžti į Lietuvą ir savarankiškai pradėti savo verslą.Grįžusi į gimtąją Klaipėdą dirbau iš pradžių kartu su seserimi, o po to paskatinta vyro verslininko ryžausi savarankiškai veiklai.

 Kodėl delsėte?

    Prisipažinsiu, pradžioje buvo šiek tiek baimės, trūko ryžto. Aš juk menininkė, o ne verslininkė. Menas ir verslas man atrodė nelabai suderinami... Ir vis dėlto ryžausi. Tuo metu tai buvo tikra avantiūra, nes jau aštuntą mėnesį laukiausi vaikelio. Vyro Dainiaus žodžiai "arba tu pradedi dabar, arba niekad, nes gimus vaikeliui bus kiti rūpesčiai" buvo lemtingi. Per mėnesį bendrom pastangom, suradę tinkamas jaukias patalpas viską sutvarkėme ir šokių reikmenų parduotuvė pradėjo funkcionuoti.

    Pradėjom prekiauti viskuo, kas skirta įvairiausiems šokiams, gimnastikai, čiuožimui - drabužiais, bateliais, aksesuarais. Neseniai atšventėm vienerių metų gimtadienį. Šiandien galiu pasakyti, kartu ir pasidžiaugti, kad praėjusieji metai buvo sėkmingi.

 Atsidarėte per pačią krizę.

    Ir draugai, ir aplinkiniai sakė, kad išprotėjom, kad tai bus pinigų išmetimas į orą. O aš pagalvojau, kad jeigu išsilaikysim tokiu metu, niekas jau nebebus baisu. Iš tikrųjų ir klientai prispaudė. Sakė, kad nusibodo užsisakinėti batelius ir mėnesį laukti, kol jie bus atvežti - norėtų tiesiog ateiti į parduotuvę ir nusipirkti. O šokių, kaip laisvalaikio leidimo būdo, žmonėms net ir per krizę labai sunku atsisakyti. Prie šokio populiarinimo nemažai prisideda ir įvairūs šokių šou per televiziją. Tai iškart pajaučiame ir mes. Džiaugiuosi savo klientais, kurie yra ne tik iš Klaipėdos, bet ir iš aplinkinių miestų bei miestelių. Palaikom ryšius su įvairių šokių žanrų atstovais.

 Ar pati tebešokate?

    Kai baigiau studijas, baigėsi ir šokiai. Dabar nelabai ir spėju, visą mano laiką atima verslas ir šeima. Ilgiuosi tų vakarų, kai galėdavau ramiai paskaityti knygą, pažiūrėti filmą. Bet galiu džiaugtis tuo, kad pavyksta suderinti tai, kas man anksčiau atrodė nesuderinama - karjerą, tai yra verslą, ir šeimą. Dirbdama choreografe tikrai nebūčiau galėjusi darbo suderinti su šeima - gyvenau šokiu 24 valandas per parą. Po darbo galvoje sukasi šokio žingsneliai, kiekvieną laisvą minutėlę žiūri vaizdo medžiagą ir taip toliau. Tačiau dabar viską sėkmingai sustyguoju. Nors galvoju ir apie choreografės darbą, jaučiu, jog pasiilgau kūrybos.

 Laikėte save ne verslininke, o menininke. Ar tam, kad būtum verslininkas, reikia diplomo?

    Dabar manau, kad galiu save vadinti verslininke, nes verslo paslapčių jau galiu pamokyti ir kitus. Pats gyvenimas moko. Vis dėlto ekonomikos ar verslo vadybos studijos, mano nuomone, praverstų. Būna tokių dalykų, su kuriais susidūręs ekonomikos mokslų ragavęs žmogus visiškai nenustebtų, o man tai - kaip lietus iš giedro dangaus. Net ir kuriozinių situacijų pasitaiko... Gyveni ir mokaisi.

Kalbino Giedrė NORVILAITĖ

 

                                                                          Apie mus

 

"Lina Zinčiukaitė pakvietė į valso šventę"

Straipsnis "Vakarų eksprese", 2010 m. sausio 15 d.

Žvarbų žiemišką vakarą Klaipėdos senamiestyje įsikūrusi šokių reikmenų parduotuvė "Mano valsas" šventė vienerių metų gimtadienį. Nors "solenizantė" dar labai jauna, į šventę parduotuvės savininkė Lina Zinčiukaitė pasikvietė visą būrį Klaipėdos apskrities mažųjų šokėjėlių bei šokio meno profesionalų. Mat visi jie yra ponios Linos klientai. Buvusi "Žuvėdos" šokėja Lina labai apgailestavo, kad dėl įvairių svarių priežasčių bei užpuolusių ligų vakarėlyje nedalyvavo nemažai žinomų klaipėdiečių šokio bei pramogų pasaulio žvaigždžių. Į renginį neatvyko kviesti daugkartiniai Europos ir pasaulio čempionų kalviai "Žuvėdros" vadovai Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai, seksualioji Kristina Navickaitė - Tina, žavusis Ingos Valinskienės partneris šokėjas Andrius Butkus, vaikus šiuo metu šokio subtilybių mokanti Natalija Zvonkė. Tačiau svečių nuotaika dėl to nė kiek nepaniuro. Gurkšnodamos šampaną žaviosios damos bei šventiškai pasidabinę ponai stebėjo Klaipėdos universiteto Menų fakulteto būsimųjų choreografų Vaidos, Aušros bei Adamo pasirodymus. Tą vakarą jie šoko menuetą bei 19 amžiuje populiarų "Valsą trims". Šis šokis buvo šokamas kamerinėje aplinkoje.

Vakaro viešnios bei jas atlydėję ponai žavėjosi ir grakščiais Palangos sportinių šokių klubo šokėjų Vėjos bei Jokūbo judesiais, šokių mokyklos "Tigrima" šokėjos Eglės artistiškumu, aplodismentų negailėjo jauniausiems "Žuvėdros" šokėjėliams.

Akyla akimi scenos meistrų pasirodymus stebėjo Klaipėdos muzikinio teatro baleto solistė bei šokių studijos "Coda" vadovė Inga Briazkolovaitė bei itin retai renginiuose pasirodanti charizmatiškoji legendinio šokėjų kolektyvo "Žiogelis" vadovė Elvyra Bungardienė.

"Mano duktė Lina labai ilgai ieškojo savęs. Mokydamasi mokykloje ji lankė lėlių teatro, gimnastikos, kitus būrelius, tačiau kartą pamėginusi šokti... nebegalėjo sustoti. Ilgus metus ji šoko "Žuvėdroje", o išmėginusi emigrantės duonos skonį Londone, kur dirbo šokio reikmenų parduotuvėje, ji pagaliau atrado save: suprato, jog jos pašaukimas yra šokio reikmenų verslas", - renginio metu pasakojo Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Choreografijos katedros vedėja Linos mama Tulija Jagutytė.

Kurti savo verslą Lina pradėjo prieš pusantrų metų, būdama nėščia. "Vyras man pasakė: "Verslą turi daryti tiesiog dabar. Jei dabar nepradėsi - nepradėsi niekada."

Ačiū Dievui, kad verslo pradžioje, kai vaikelis buvo dar pilvelyje, buvau sveika ir energinga, tad galėjau darbuotis iš peties, - sako Lina. - Tačiau kai pagimdžiau, dažnai nutikdavo ir taip, jog vis tiek turėdavau atbėgti į parduotuvę, tad atėjusių klienčių tiesiog paprašydavau palaikyti savo mažąjį kūdikėlį, o pati skubėdavau atnešti batelių ar suknelių. Esu laiminga, nes pagaliau, manau, esu savo kelyje", - šypsosi Lina Zinčiukaitė, įrodydama, jog motinystę ir karjerą galima suderinti.

 

                                                                               Apie mus

 

"Gimtadienis - valso ritmu"

Straipsnis dienraštyje "Klaipėda", 2010-01-16

 

Uostamiesčio širdyje įsikūrusi jauki parduotuvėlė vienam vakarui pakeitė savo amplua. Kamerinėje aplinkoje į šventinį vakarą susirinkę svečiai kėlė šampano taures, gardžiavosi tortu ir grožėjosi užburiančiais šokiais.

Taip šokių reikmenų salonas "Mano valsas" pažymėjo vienų metų veiklos sukaktį. Kaip teigė jo savininkė Lina Zinčiukaitė, visą gimtadienio vakarą lydėjęs motyvas nebuvo atsitiktinumas.

"Kadangi parduotuvė vadinasi "Mano valsas", ir vakarui pasirinkome temą "Valso ritmu". Visa programa buvo susieta būtent su šiuo šokiu, pradedant XIX amžiumi ir baigiant šiomis dienomis", - apie sumanymą kalbėjo choreografė ir verslininkė L.Zinčiukaitė.

Ant improvizuoto "parketo" sukosi mažieji "Žuvėdros" šokėjai, šokių studijų "Tigrima" bei "Svajonė" atstovai, istoriniu šokiu ir kostiumais žavėjo Klaipėdos universiteto ansamblis "Saltanda".

 

Anot L.Zinčiukaitės, gimtadienio vakaras buvo surengtas kaip padėkos gestas ištikimiems parduotuvės klientams, tačiau galima sakyti, kad visi jo dalyviai vieni kitiems suteikė šventę.

"Šokėjų pasaulis gana siauras, ypač Klaipėdoje. Mes vieni kitus gerai pažįstame, puikiai bendraujame, tad visa programa buvo parengta geranoriškomis tarpusavio paskatomis", - patikino šokių drabužiais bei avalyne prekiaujančio salono šeimininkė.

 

                                                                   Apie mus 

 

 

Apie mus Apie musApie musApie musApie musApie musApie musApie musApie musApie musApie musApie musApie musApie musApie musApie musApie mus

 

Visos teisės saugomos. UAB Mano valsasDizainas: akmila
Programavimas: i-sistemos